Produkta apraksts

Funkcija 1.Augstas izturības alumīnija sakausējuma valdnieks. 2.Ciparu displejs, skaidrā un intuitīvi, ar augstu precizitāti. 3.LCD ekrāns ir izgaismots un parasti var izmantot tumsā.Ilgtermi nospiediet reset pogu, lai saprastu, izgaismotu slēdzi. 4.Ciparu līmenis būs automātiska izslēgšanās pēc 3 minūtēm. 5.Ar lāzera raidītāju, tā varētu darīt, horizontālās korekcijas un scribing. 6.Ir magnētiem uz leju. 7.Ir divas versijas pieejams, ar lāzeru vai bez lāzera,ir divas versijas pieejams, ar magnētu vai bez magnētiem Lūdzu, lai viens no jums ir nepieciešams, pirms jūs iegādāties. 8.Magnētiskā lente apakšā, var absorbēt, lai darba šķautni un mērījums ir precīzāks.Tehniskie Dati Mērīšanas diapazons:4X90°.Izšķirtspēja:0.05°.Precizitāte:±0.2°.Atkārtojamība:0.1°.Baterijas:2*AAA baterijas.(nav iekļautas) Darba temperatūra:0-40℃.Darba mitrums ≦80%.Uzglabāšanas temperatūra:-20-60 ºc.Garums :225mm Pogas Funkcija/REF/OFF pogu, Lai īsi nospiediet, tas ieslēdzas un atiestatīt uz nulli, ilgi, nospiediet, tas izslēdzas.m/m、 in / ft 、%、GAISMAS pogu, Lai īsi nospiediet, tas nozīmē, vienības nodošanu.ilgi nospiediet, tā ieslēdzas apgaismojums .TURIET、SKAŅAS pogu, Lai īsi nospiediet, tas nozīmē, turiet datus, vai ne.Ilgi nospiediet, tas nozīmē, ka skaņas.

Tagi: huepar, lāzera līmenis, automātiskā līmeņa, apļa materiāls, ciparu līmenis inclinometer, 61edph, lāzera līmeni, ciparu līmenī, inclinomet, leņķa transportieris.

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Lāzers ir pieejams
Sertifikācija ROHS
Zīmola Nosaukums Şahe
Garums 225mm
Meauring diapazons 4*90degree
Modeļa Numurs 5417-225
Apgaismojums
Materiāls Alumīnija Sakausējuma
Rezolūcija 0.05 grāds
Precizitāte ±0,2 grādi
Magnēts JĀ iekšpusē
Atkārtojamība 0.1 grāds
Akumulators 2gab AAA Baterijas (nav iekļautas)

Pievienot atsauksmi

ŞAHE Digitālo Transportieris Elektronisko Līmeni, ar/bez lāzera Alumīnija Sakausējuma Leņķa Meklētājs Inclinometer Digitālo līmeņrādi 225mm

Papildus informācija

Cena:€21.21

SKU: w11330

Recenzijas: