Funkcijas:

Hops Gaismas LED

Ka var pievienot tieši uz jūsu esošo basketbola loka, un tas iedegas, kad jūs veicat grozu to, sniedzot sev, ka galvenais sajūta, ka video spēles, kamēr jūs atvašu stīpām!

Vienkārša Uzstādīšana

Tas viegli instalē tikai dažas minūtes, un ir ilgstošu akumulatora tehnoloģiju, kas stāsies to par zema enerģijas patēriņa režīmā.

Spilgti Nakts

Ne tikai ir Hops Gaismas lielisks veids, lai apskatītu jūsu hops naktī, kad spēlējot basketbolu, bet gaismas-up gaismas DIODE loka pielikumu padarīs spēlē stīpām krēslā vai nakts vēl vairāk izklaides.

Ūdensizturīgs

Stīpas Gaismas ir ūdensizturīgs, tāpēc par to nav jāuztraucas, par to, kas uzturas ārā sliktos laika apstākļos.

Kā Strādāt

Jūs vienkārši zip-tie LED lentes ap perimetru jūsu loka, tad tikai noteikt akumulatora korpusa aiz backboard maģiskā uzlīme.

Automātiska Ieslēgšana

Spēlējot basketbolu naktī var būt nedaudz grūts, jo tumsā padara to nedaudz grūts, lai redzētu, kur tieši loka ir.Kad uzstādīšanas tas būs vienkārši automātiski ieslēdzas, kad jūs sākat pelnīt grozi!

Specifikācijas:

Tips: Hops Gaismas LED

Materiāls: Plastmasa

Krāsa: Kā parādīts attēlā

Daudzums: 1gab.

Gaismas joslas izmērs: 160cm

Svars: 160g/oz 5.64

Iepakojums:

1* Hops Gaismas LED

Tagi: galda lampa gultas usb, gaismas basketbols, basketbola gredzens, pro dunk basketbola stīpas gaismas, mūsdienu grozā bumbu vārtos, basketbola bumba, basketbola stīpas, grozs rotangpalmas, bumba grozā, basketbola stīpas ārā.

Atvasinātie Sērija Spilvens/Spilvenu
Modeļa Numurs Hops Gaismas LED
Veids loka
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Pievienot atsauksmi

LED Grozā Indukcijas Gaismas Āra Augstas Precizitātes Indukcijas Krāsu Mainās LED Gaismas Basketbola Loka Lampas Sloksnes Basketbola Lampas

Papildus informācija

Cena:€7.35

Kategorija:pārdošana

SKU: w189422

Recenzijas: