modname=ckeditor Jaunais modelis HC204S 5.A Tas ir pārskatāma piedurknēm., Veco 4.A ir melna, piedurknes..

Produkta nosaukums: īpašu mikro korekcija dobi kausa mehānisko

HC202S HC204S HC204D HC208D HC220D HC304D

Mikro elektriskās kontroles ir kontrolēt divvirzienu kustību, ar līdzstrāvas motoru, dobu kausa motoru un mehānisko ātruma regulēšanu, kas ir piemērots modelis mehānisko kontroli minicar kuģa modelis.Izmantot PPM (PWM no darba cikls) uztvērēju un tālvadības pulti, lai kontrolētu vienvirziena vai divvirzienu kustību ar dobu kausa motoru un mehānisko ātruma regulēšana, kas ir piemērots lietošanai aeromodulation modeli un multi-ass modeli.

Šis modelis tiek izmantots kopā ar tālvadības pulti un uztvērēju, un var darbināt ar vienu litija bateriju, kas ir ērts, lai strāvas avotam.Šis modelis ir kompakts un viegls izskats, ar minimālo iekšējo plāksnes izmērs ir tikai 0,8* 2.0 cm.Tas ir ērti montāžai un lietošanai uz dažādiem modeļiem, un visa valde ir noslēgts ar heat-shrinkable caurule, lai to aizsargātu.

Signāla ievades līnijas un mehānisko izejas līnijas, ir nodilumizturīga mīksto vadi.

Piezīme :HC304D kontrolē 0-1 potenciālu signālu.Atšķirībā no signāliem, kas iepriekšējās 4 veidu elektriskās kontroles, HC304D nav atbalsta saņēmēji.

Tagi: baseinu mikseris, jaucējkrāns, izlietne, vannas izlietnes krāna, baseinu mazgāšana, stikla izlietne, countertop izlietne, vannas istabas izlietne, izlietne kuģi, vannas istaba kuģis.

Pievienot atsauksmi

1S Super Mini Divvirzienu 5.A ESC Kuģa Navigācijas Dc Dobi Kausa Mehānisko Piedziņu Kontrolieris Brush ESC, HC204S

Papildus informācija

Cena:€8.26

SKU: w375

Recenzijas: