Aizzīmju Punktiem:

1、Augstas kvalitātes Minerāliem: 90% no tā sastāvdaļas ir nātrija hlorīds, citi ir dažādas izsekot minerālvielas, piemēram, kālija, magnija, kalcija, fosfora un vanādija.Šie izsekot minerālvielas, kas dod Himalaju sāls neatkārtojama garša.

2、Nomierinošas minerālsāļu: Ļauj ādai, lai pilnībā absorbē minerālus no ūdens un palīdzētu veidot hidroelektroenerģijas šūnu jūsu ķermeņa.

3、Plašu Izmantošanu: Tas var arī padarīt par skaistu Himalaju sāls lampas un svečturi vieta jūsu telpā vai tvaicējot telpā.

4、Palīdzēt Novērst toksicitātes rādītājs: Izšķīdina ūdenī, tas var tikt izmantots kā efektīvs pretlīdzeklis, jo tas kļūs par jonu risinājums, kas palīdz noņemt toksicitātes rādītājs no ādas un tauku audu.

5、Gadījumā Vietas: Piemērots bārbekjū, vārīšana, tvaicēšana, vannas istaba etiķetes un aromterapija.

Apraksts:

Himalaju sāls, piemēram, sāls, var izmantot arī cepšanai, garšvielas un saglabāt pārtiku, bet Himalaju sāls ir unikāls ar to, ka tas nodrošina arī sāls kubi, kas kalpo kā plāksnes, vārīšanas virsmām un kapāšanas dēļi.Papildus gatavošanas, Himalaju sāls, var arī izmantot kā aizstājēju vannas sāļi.To var pievienot arī nomierinošas minerālu sāls vannas, lai ļautu āda pilnībā absorbē minerālus no ūdens.Turklāt, to var padarīt par skaistu Himalaju sāls lampas un svečturi.Telpā, tai ir šādas priekšrocības:

1. Veicināt veselīgu pH līdzsvaru šūnu, īpaši smadzeņu šūnas.

2. Palīdzēt veidot hidroelektroenerģijas šūnu jūsu ķermeņa.

3. Palīdz ādai remonta bojāts muskuļu un citu mīksto audu.

4. Aizkavē muskuļu spazmas un palielināt kaulu stiprību.

5. Veicina asins cukura veselību un uzlabotu asinsvadu veselību.

6. Absorbēt pārtikas daļiņas caur zarnām, lai uzlabotu gremošanu un palielina sāta sajūtu.

7. Izšķīdina ūdenī, var tikt izmantots kā efektīvs pretlīdzeklis, jo tas kļūs par jonu risinājums, lai palīdzētu novērst toksīnus no ādas un tauku audu.

Parametri:

Nosaukums: Himalaju Sāls Akmens

Izmērs: aptuveni 2-4CM/0.79-1.57 gadā; 3-6CM/1.18-2.36 gadā

Iepakojuma izmērs: aptuveni 25*20CM/9.84*7.87 gadā

Svars: aptuveni 1KG

Saraksts:

Himalaju Akmens Sāls * 1

Tagi: himaliyan sāls lampas, lampas ārpuse, sāls istaba mini, vainags sirds, himalaju rozā sāls, himalaju sāls bloks, sāls kratītājs, led pull, zila lustra, tīra akmeņus veselības.

Modeļa Numurs HA03109
Zīmola Nosaukums MUMIAN

Pievienot atsauksmi

Autentisks Dzidri Rozā Himalaju Akmens Sāls Gabalos Akmens Maiss 2-4CM 3-6CM Essentials tvaicējot numuri Nomierinošas izsmelšana

Papildus informācija

Cena:€16.63

Kategorija:pārdošana

SKU: w79

Recenzijas: