Funkcijas:

1. Liela mēroga anti-mosquito net, spēcīgu elektriskās strāvas triecienu anti-mosquito, elektriskie moskītu swatter un anti-moskītu lampa divas funkcijas.

2. Lādētāja interfeisu kvadrātveida bāzi, var samontēt kā mosquito killer lampas.Jūs varat ieslēgt mosquito killer funkciju, uzlādes laikā.

3. 3000V spriegumu augstsprieguma elektrotīklu, 6 uv Led, 360 ° apņem gaisma.

4. Dubulto slēdzi dizains, lai nodrošinātu drošu lietošanu, aprīkotas ar darba indikators un ieslēgšanas indikators.

5. Iebūvēts 1200mAh litija baterijas, prātīgāk ir likvidēt statisko elektrību pēc slēgšanas.

Specifikācijas(aptuveni):

Materiāls: ABS + elektroniskie komponenti

Izmērs: 54 x 22 cm/21.26x8.66in (tai skaitā bāzes)

Svars: 360g (bez bāzes)

Akumulatora kapacitāte: 1200mAh litija akumulators

Nominālā jauda: 2W

Rakete spriegums: ≈DC3000V

Ieejas interfeiss: USB

Uzlādes ieeja: DC5V-1A

Gaismas avots: 360-400nm LED

Kaut kas jums ir jāzina:

1.Ja elektriskās odu swatter ir darbs, ir liels spriegums uz metāla sieta neto!Lūdzu, glabājiet to tālāk no bērniem, lai izvairītos no elektriskā šoka, un nelietojiet rokās, lai nepieskartos metāla sieta neto vai pieskarties metāla sietu neto ar kādu metāla priekšmetu rokā!

2. Nelietojiet šo produktu, vietās, kur viegli uzliesmojošas gāzes var pastāvēt, un neizmantojiet metāla vai citām strāvu vadošiem priekšmetiem, lai dzirksteles, sazinoties starp metālu un metāla neto.

3. Pēc lietošanas, lūdzu, piespiediet ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi pozīcijā IZSLĒGTS.

4. Lai nodrošinātu kalpošanas akumulatoru, ja nav acīmredzamu efektu, ja, izmantojot swatter zap odi, vai tad, kad apakšā akumulatora indikators sāk mirgot, tas nozīmē, ka akumulatora strāvas ir gandrīz beigušies, lūdzu, pārtrauciet to lietot un maksas produkts savlaicīgi, citādi, kad litija baterijas spriegums ir zemāks par 2.8 V, produkts, zema sprieguma aizsardzība funkcija padarīs produkta ievadiet aizsargātu valsts un izraisīt to, ka produktu nevar strādāt.Šajā laikā, produkts ir jāuzlādē, pirms to var izmantot.

5. Ja jums nav izmantot to ilgu laiku, uzlādējiet to ik pēc trim mēnešiem, katrai uzlādes laiks ir aptuveni 3 stundas, un produkts ir jāuzglabā vēdināmā, sausā vietā, kur relatīvais gaisa temperatūra ir zemāka par 80%, un nav jābūt kodīgas ķimikālijas apkārt.

6. Nav noslaucīt ar mitru frotē dvieļi vai izskalot tīrā virsmas ar ūdeni, bet jūs varat izmantot ilgu matu mīkstu otu vai knock tā nedaudz, lai attīrītu neto virsmas.

(Moskītu drupām var izraisīt īssavienojumu uz metāla sieta virsmas un sabojāt elektriskās odu swatter, lūdzu, notīriet to laiku)

7. Lūdzu, nelietojiet šo produktu, lai izmantotu citu cietu priekšmetu vai šķipsnu acu izstrādājuma virsmas, lai izvairītos no metāla sieta virsmu.

8. Lūdzu, izmantojiet šo produktu, stingri saskaņā ar prasībām, un norāda, instrukciju, un nav izjaukt produktu, piemēram, par nelikumīgām darbībām, un mēs nebūsim atbildīgi par jebkādu rokasgrāmata kaitējumu, ko izraisījušas nelegālās darbības.

Iepakojuma Saraksts:

1 x Moskītu Swatter

1 x Lādēšanas Bāze

Piezīmes:

1. Ņemot vērā atšķirības, gaismas, ekrāns, krāsu preci var nedaudz atšķirties no tās, kas parādīts attēlā.

2. Sakarā ar manuālo mērījumu, lūdzu, ļaujiet pielaidi 0,1-2cm.

3. Šī elektroniskā moskītu swatter ir jātur tālāk no bērniem, un tā nav piemērota šķūņi, lopu nojumes un tamlīdzīgās vietās.

4. Tas ir aizliegts pieskarties metāla sieta neto produkta kad produkts ir darba, un to ir aizliegts lietot produktu degošu gāzu vai uzliesmojošu materiālu vai citi, kas var izraisīt nelaimes gadījumu.

Tagi: lukturi moskītu, maskēšanās plēves logu, elektriskās odu raketes, elektriskā zapper, akumulatora fly swatter, liela black bugs, spēļu vadāmierīces usb android, moskītu rakete usb, moskītu zapper, killer lukturi moskītu.

Ar Baterijām No
Darba Spriegums 2200V
Materiāls PE
Nominālo Spriegumu 110V
Acs Stils 2-Layer
Produkta Funkcijas Salokāms
Kopējais Garums -
Acs Platums -
Barošanas Avots NAV
Uzlādes Laiks 2 Stundas
Modeļa Numurs Elektriskās Odu Swatter

Pievienot atsauksmi

3000V Elektriskā Bug Zapper Moskītu Swatter USB Lādējamu Fly Swatter daudz Kļūdu Zapper Rakete Iekštelpu Āra Dropshipping

Papildus informācija

Cena:€12.56

Kategorija:pārdošana

SKU: w981

Recenzijas: